AFG Metal

Biz Kimiz?

Misyonumuz

İşletmemizin misyonu müşterilerimizin gelişen ihtiyaç ve gereksinimlerine, uygun olarak beklentilerini karşılamak, kaliteli hizmet anlayışı ile deneyim ve güvenilirliğimizi istikrarlı ve sürekli kılmak, kaliteli, pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunmak, her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen sektörün ihtiyaçları konusunda tercih edilen ve en iyi hizmet sağlayan firma olmak. Tüm çalışan personeli ile seviyeli ülke milli değerlerine bağlı dürüstlüğü ve hizmet anlayışını tüm birimlerinde benimsemiş bir kurum olmaktır.

Yenilikçilik

Yangın çıkış kapıları ve çelik kapı sektörünün yönlendiricisi ve profesyonel öncüsüyüz. Her zaman bu sektör için mükemmel kapı sistemleri geliştirmekte ve problem çözümleri sunmaktayız. Gelecekte de teknolojik gelişmelerde belirleyici olmak istemekteyiz.

Yüksek Kalite

En yüksek kalite ile yangın çıkış kapıları ve çelik kapı sistemleri sunmaktayız. Şirketimizin her alanında mükemmeliyetçiliği hedeflemekteyiz.

Verimlilik

Şirket yapımız gereği, kısa proses adımları ile hızlı karar mekanizmalarına sahibiz. Böylece maliyetlerimizi olabildiğince düşük tutarak, müşterilerimize mükemmel bir fiyat – performans oranı yansıtmaktayız.

Sürdürebilirlilik

Toplumsal ve sosyal sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Çevreye karşı duyarlıyız ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını destekliyoruz. Toplumsal değerler olarak bilim, sanat ve kültürü önemsiyoruz.

Güvenilirlilik

Güvenilir bir şirket olarak yıllardır adını duyuran Latin kapı sistemleri, müşteri ilişkileriyle profesyonel destek vermekte ve güvenilir bir dağıtım ağı sağlamaktadır.